Destek Programı

Yeni başlayanlar, öğrenciler ve girişimciler destek programlarımızdan birine katılarak yüksek oranda tüm ürünlerimizden indirim sağlayabilirler.

Nedir?

Bizi belirtilen sosyal medya platformlarında, kendi bloğunuzda anlatarak yada arkadaşınızı davet ederek hediye kredi kazanabilirsiniz. Davet için herhangi bir sınır yoktur.


Ne Kazanırsınız?

Facebook Paylaşımı 2$
Twitter Paylaşımı 2$
Instagram Paylaşımı 2$
Blog Tanıtım/İnceleme Yazısı 5-50$
Davet 20$
Support Program
Support Program

Nasıl Kazanırım?

 • Sosyal Medya Paylaşımı
  Belirtilen sosyal medya platformlarında bizi paylaşın ve anında kredi kazanın.
 • Blog Tanıtım Yazısı
  Ürünlerimiz hakkında teknik, inceleme, tanıtım türünde yazılan makaleleriniz için belirtilen tutar aralığında kredi kazanırsınız.
 • Arkadaş Davet
  • Arkadaşınıza kendi profil adresinizi içeren davet linkini gönderin.
  • Sizin referansınız ile kayıt olan arkadaşınız hediye 10$ kredi kazanır.
  • Arkadaşınız 20$'lık fatura tutarına ulaştığında siz 20$ kredi kazanırsınız.

Detaylar

 • Sosyal medya paylaşımları her hesap için sadece bir defa kullanılabilir. Bot hesapların kullanımı yasaklanmıştır, tespit edilmesi halinde kredi iptal edilecektir.
 • Blog makaleleri için yetenekli çalışanlarımız tarafından içerik ve site değerlemesi yapılır. Bu değerleme makalenin türü, uzunluğu ve içeriğine farklılık gösterir. Makalenin yayınlanmış olduğu websitenin SEO durumuda etkileyici kriterlerdendir. Değerlendirme sonucuna göre belirtilen aralıkta kredi kazanırsınız. Bu işlem 1 hafta kadar sürebilmektedir. Aynı makalenin farklı sitelerde yayınlanması durumunda değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Her üyemiz hesabına 10$ bakiye yüklemiş olarak kayıt olmaktadır. Kayıt işlemini bir arkadaşının referansı ile yapması durumunda ek 10$ kredi kazanır.Hesabının toplam fatura tutarı 20$ ulaştığında (hediyeler krediler hariç) referansınız hediye 20$ kredi kazanır.
Support Program

Nedir?

Bizde öğrenciydik, bizde parasız kaldık halden anlarız. Gelişin, geliştirin diye düşündük ve öğrenci paketini hazırladık. Öğrenci Paketi ile birlikte tüm ürünlerimizde kullanabileceğiniz 60$ kredi kazanırsınız.

Nasıl Kazanırım?

WriteLN Öğrenci Paketini kullanabilmek için öğrenci durumunuzu doğrulamanız gerekmektedir.

Aşağıdaki şartları taşıyorsanız hemen başvurun.

 • +14 yaş ve üzeri
 • Herhangi bir diploma veren eğitim kurumuna kayıtlı öğrenci olmak
 • Öğrenci kimlik kartı, e-posta adresi veya resmi belge
KAYIT OL
Support Program

Detaylar

Her öğrenci bu paketten sadece bir defa yararlanma hakkına sahiptir. Farklı hesaplardan aynı öğrenci adına başvurulması durumunda sadece bir hesap onaylanacaktır. Onay süreci göndermiş olduğunuz belgelere ve iş yoğunluğumuza bağlı olarak en geç 1 hafta kadar sürecektir.

Nedir?

Girişimci olmak kolay değil, bunu en iyi biz biliriz! Siz girişimcilere destek olmak amacıyla girişimci paketimizi hazırladık. Sektör gözetmeksizin tüm girişini adaylarına tüm ürünlerimizde kullanabilecekleri 30$ kredi ve 1 yıl boyunca %25 indirim sunuyoruz.

Support Program
Support Program

Nasıl Kazanırım?

Girişimci paketimizden yararlanabilmek için girişimci olduğunuzu doğrulamanız gerekmektedir.

Girişiminiz kuruluşundan itibaren en fazla 18 geçmiş olması ve websitesinin hazır olması gerekmektedir. Başvuru için resmi şirket kuruluş evraklarını göndermeniz gerekmektedir.

BAŞVUR

Detaylar

Her girişimci destekten sadece bir defa yararlanma hakkına sahiptir. Farklı hesaplardan birden fazla başvuru yapılması durumunda sadece bir hesap onaylanacaktır. Onay süreci göndermiş olduğunuz belgelere ve iş yoğunluğumuza bağlı olarak en geç 1 hafta kadar sürecektir.